Doğsan Otomotiv
1975'den Beri Sizlerle...


Hakkımızda


Doğsan Otomotiv, 1975 yılına kadar uzanan üretim ve Otomotiv uzmanlığıyla Konya'da 150m2'lik bir işletmede üretime başlamıştır. Zaman içerisinde üretim ve satış ağını genişleten Doğsan Otomotiv, 2000m2'lik fabrika alanında faaliyet göstermektedir.

Üretime başladığı ilk günden beri üstün kaliteyi ve en son teknolojiyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak gören Doğsan Otomotiv, müşterilerine en doğru çözümü en hızlı şekilde sunmayı amaçlamıştır.

Vizyonumuz


Her gün vizyonumuz doğrultusunda çalışıyor, gelişiyoruz Odaklandığı iş kolunun dünya skalasındaki atılım ve değişimleri yakinen takip eden Doğsan Otomotiv; inovatif yapısı ve dinamik iş gücü ile yedek parça sektöründe bölgesel bir güç olmayı hedeflemektedir.Misyonumuz


Günden güne gelişen iş gücümüzle misyonumuz gelişiyor, güncelleniyor çalışıyor, gelişiyoruz. Doğsan Otomotiv , yurt içi ve yurt dışı bayiilikleri ve dünya piyasalarıyla iç içe bulunmanın avantajı ile iç ve dış pazardaki tüm müşterilerine en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek sunan sektöründe lider bir kuruluştur.

Belgelerimiz

×
Oem No ve Ürün İsmiyle Arama Yapabilirsiniz